Alumni 1978-2016

Bericht aan de afgestudeerden:

  • Houd zelf uw info up to date. Laat ons weten wat er moet worden aangepast of aangevuld of verwijderd.
  • Indien u info ziet van een collega die niet klopt of ontbreekt en u kan ons helpen laat het ons weten!


2016

master in het drama

Bosse Provoost | +32 (0) 473 509 856 |†bosseprovoost@gmail.com

Kobe Chielens | +32 (0) 479 977 645 |†kchielens@gmail.com†|†C.V. Kobe Chielens mei 2015

Lize Pede | +32 (0) 474 541 966 |†pedelize@gmail.com†|†C.V. Lize Pede november 2010

Lisaboa Houbrechts | +32 (0) 498 353 610 |†lisaboa.houbrechts@gmail.com†|†C.V. Lisaboa Houbrechts juni 2016

Lobke Leirens | +32 (0) 479 374 110 |†lobke.leirens@gmail.com

Mathilde Strijdonk | +32 (0) 472 431 119 |†mathilde.strijdonk@gmail.com†|†C.V. Mathilde Strijdonk febbruari 2014†|†http://mathildestrijdonk.weebly.com

Mira Bryssinck | +32 (0) 492 695 155 |†mira.brys@gmail.com†|†C.V. Mira Bryssinck december 2014

Mourad Baaiz |†+32 (0) 474 19 93 05 |†mouradbaaiz@gmail.com†| †C.V. Mourad Baaiz januari 2013

R’m Aharoni | +32 (0) 489 78 50 39 |†reemaha@gmail.com†|†C.V. R’m Aharoni mei 2015

Sebastiaan Eggermont | +32 (0) 477 864 171 |†sebastiaan.eggermont@gmail.com


bachelor in het drama

Carine van Bruggen | +32 (0)†485 40 44 27 | +31 (0) 614 13 87 28 |†crienvanbruggen@hotmail.com†|†C.V. Carine Van Bruggen december 2015

Eleonore Van Godtsenhoven |†+32 (0)†472 75 74 80 |†eleonorevg@hotmail.com†|†C.V. Eleonore Van Godtsenhoven juni 2016

Julie Kurris |†+32 (0) 472 66 96 60 |†juliekurris@gmail.com†|†C.V. Julie Kurris december 2014

Loes Swaenepoel | +32 (0) 478 798 668 |†x-loes-x@hotmail.com†|†C.V. Loes Swaenepoel december 2014

Robbe Peeters†

Sabien Van Moorter |†+32 (0)†497 99 70 26 |†sabienvanmoorter@hotmail.com†|†C.V. Sabien Van Moorter oktober 2015

Tim Taveirne | +32 (0) 499 485 681 |†timtaveirne@hotmail.com†|†C.V. Tim Taveirne maart 2016

Tom Goossens | +32 (0) 475 429 564 |†tom.goossens@hotmail.com†|†C.V. Tom Goossens december 2015


2015

master in het drama

Anjana Dierckx | +32 (0) 472 624 820 |†anjana.dierckx@hotmail.com†|†C.V. Anjana Dierckx juni 2013

Ans Van den Eede | +32 (0) 474 41 08 58 |†vandeneede.ans@gmail.com

Diede Roosens | +32 (0) 53 780 006 |†diede.roosens@gmail.com†| C.V. Diede Roosens september 2015

Dounia Mahammed | +32 (0) 484 759 151 |†dounia.mahammed@gmail.com†|†C.V. Dounia Mahammed juni 2013

Marjan De Schutter | +32 (0) 473 58 26 72 †|†marjands@hotmail.com†|†C.V. Marjan De Schutter mei 2015

Seppe Decubber | +32 (0) 472 257 927 |†seppe.decubber@gmail.com†| †http://seppedecubber.weebly.com†| Blog Seppe

Femke Platteau | tel.nr via webmaster |†femkeplatteau@gmail.com†|†C.V. Femke Platteau augustus 2015

Leo Van Cleynenbreugel | +32 (0) 476 219 286†|†leo.van.cleynenbreugel@gmail.com†|†C.V. Leo Van Cleynenbreughel maart 2014

Yuri van der Hoeven | +32 (0) 476 881 273 |†y.vdhoeven@gmail.com†|C.V. Yuri van der Hoeven januari 2015


bachelor in het drama

Alice Philips |†+32 491 41 11 81 |†ecilaphilips@gmail.com

Anna Carlier | +32 (0) 472 81 97 72 |†anna_carlier@hotmail.com†|†C.V. Anna Carlier januari 2015

Ilan Daneels | +32 (0) 472 875 291 |†ilan.daneels@gmail.com†|†C.V. Ilan Daneels januari 2013

Indra De Bruyn | +32 (0) 472 877 318 |†indradebruyn@hotmail.com†|†C.V. Indra De Bruyn september 2015

Jelle De Grauwe | +32 (0) 479 374 935 |†jelle.de.grauwe@gmail.com†|†C.V. Jelle De Grauwe september 2013

Max Pairon | +32 (0) 496 171 106 |†max_pairon@hotmail.com†|†C.V. Max Pairon december 2014

Oscar Willems |†+32 498 79 72 74 |†oscar.b.willems@gmail.com

Simon Van Schuylenbergh | +32 (0) 499 606 432 |†simon.van.schuylenbergh@hotmail.com†|†blogspot van Simon†|†C.V. Simon Van Schuylenbergh mei 2015

Siska Baeck | +32 (0) 473 941 617 |†siskatj@live.be†|†C.V. Siska Baeck december 2014


2014

master in het drama

Darya Gantura | +32 (0) 497 77 03 29 |†younona@gmail.com

Dorien De Clippel | via webmaster |†declippel.dorien@gmail.com†|†C.V. Dorien De Clippel december 2015 |††http://doriendeclippel.weebly.com

Gytha (Cťline) Parmentier |†+32 487 62 25 82†|†gytha.parmentier@gmail.com†|†C.V. Gytha Parmentier maart 2014

Hanne Vandersteene | +32 (0) 498 04 83 60 |†hannevds@hotmail.be

Linde Carrijn | +32 (0) 474 414 854 |†linde.carrijn@gmail.com†|†C.V. Linde Carrijn†januari 2015

Mats Van Herreweghe | +32 (0) 476 741 501 |†mats.vanherreweghe@gmail.com†|†C.V. Mats Van Herreweghe januari 2013†|†http://lhommmm.be

Yinka Kuitenbrouwer | +32 (0) 474 933 055 |yinka@kuitenbrouwer.nl†|†C.V. Yinka Kuitenbrouwer september 2011


bachelor in het drama

Benjamin Cools | +32 (0) 484 894 952 |†benjamin.cools@gmail.com†|†C.V. Benjamin Cools januari 2013

Nathalie Verbeke | +32 (0) 494 142 789 |†nathaliemarieverbeke@gmail.com†|†C.V. Nathalie Verbeke december 2013


2013

master in het drama

Anemone Valcke | +32 (0) 496 403 983 |†anemone.valcke@gmail.com†|†C.V. Anemone Valcke september 2014

Delfine Bafort | te bereiken via webmaster †|†CV Delfine Bafort januari 2013

Hans Mortelmans | +32 (0)†496 22 49 11 |†hansmortelmans22@gmail.com†| CV Hans Mortelmans 2010

Kirsten MariŽn | +32 (0) 473 481 160 |†kir.marien@gmail.com†|†C.V. Kirsten MariŽn november 2013

Lieselotte De Keyzer | +32 (0) 489 353 363 |†dekeyzerl@gmail.com†|†C.V. Lieselotte De Keyzer oktober 2010

Seppe Cosyns |†+32 485 855 310 |†seppecosyns@gmail.com

Silke Huysmans | +32 (0) 493 532 379††|†silkehuysmans@gmail.com†|†

Tiemen Van Haver | +32 (0) 474 575 618 |†tiemenvh@gmail.com†|†CV Tiemen Van Haver januari 2017


2012†

master in het drama

Brecht Vermeersch | +32 (0) 486 026 892 |†brechtvermeersch@hotmail.com†|†C.V. Brecht Vermeersch februari 2016

Britt Bakker | +32 (0) 472 324 067 & +31 (0) 6 2886 4396 |†bridolf@hotmail.com†|†C.V. Britt Bakker september 2014

Caroline Petrick | +32 (0) 495 210 638 |†caroline.petrick@skynet.be†|†C.V. Caroline Petrick november 2011

Freek MariŽn | +32 (0) 473 573 105 |†freek.marien@gmail.com†|†C.V. Freek MariŽn mei 2012

Katrien Valckenaers | +32 (0) 495 782 030 | +32 (0) 16 230 114 |†katrienvalckenaers@gmail.com†|†C.V. Katrien Valckenaers september 2011

Laura Vroom | +32 (0) 484 47 35 90 |†lauravroom@hotmail.com†|†C.V. Laura Vroom september 2009

Lieve Vercauteren | + 32 (0) 479 512 675 |†lieve.vercauteren@gmail.com†|†C.V. Lieve Vercauteren maart 2014

Maxim Storms | +32 (0) 496 341 156 |†storms.maxim@hotmail.com†|†C.V. Maxim Storms januari 2011

Sarah Van Overwaelle | +32 (0) 494 723 296 |†sarahvanoverwaelle@hotmail.com†|†C.V. Sarah Van Overwaelle oktober 2010

Simon De Winne | +32 (0) 471 540 313 |†simondewinne1@gmail.com |†C.V. Simon De Winne september 2014

bachelor in het drama

Adrian Sack | +32 (0) 487 27 32 99 |†adrian.sack1979@gmail.com†|†C.V. Adrian Sack maart 2014

Joy Van den Driessche | +32 (0) 488 583 315 |†joy.vdd@gmail.com

Sanne Haenen | +32 (0) 498 638 032 | +31 6 46 59 53 09 |†sanne.haenen@gmail.com |†C.V. Sanne Haenen mei 2012


2011

master in het drama

Anne-Charlotte Bisoux | +32 (0) 479 702 603 |†annecharlottebisoux@gmail.com†|†C.V. Anne-Charlotte Bisoux novembert 2011

Elien Hanselaer | +32 (0) 472 234 770 |†elien.hanselaer@gmail.com†|†C.V. Elien Hanselaer†oktober 2014

Jeroen Serruys | +32 (0) 485 688 501 |†jeroen_serruys@hotmail.com

Loes Carrette | +32 (0) 494 282 520 | +32 (0) 9 282 94 04 |†loescarrette@gmail.com†|†C.V. Loes Carrette november 2009

MichaŽl Ghekiere (Canto Minjauw) | +32 (0) 474 669 856 |†michael.canto.minjauw@gmail.com†|†C.V. MichaŽl Ghekiere (Canto Minjau) oktober 2009

Nele Van den Broeck | +32 (0) 478 354 436 |†neleuh@hotmail.com

Sielke De Mulder | +32 (0) 494 998 537 |†sielkedemulder@gmail.com

Simon D'Huyvetter | +32 (0) 499 206 170 |†simonservaes@gmail.com

Timeau De Keyser | +32 (0) 474 533 222 | +32 (0) 9 385 51 23 |†timeaudekeyser@gmail.com

bachelor in het drama

Lotte Vandersteene | +32 (0) 496 880 976 |†lotte.vandersteene@gmail.com†|†C.V. Lotte Vandersteene februari 2011

Tanja Billiard | +32 (0) 494 992 986 |†ritadepita@gmail.com | Tania's driepoot | †http://ritadepita.blogspot.com†|†C.V. Tanja Billiard november 2010

Yemi Oduwale | tel. nr. beschikbaar bij webmaster |†yemi.o@hotmail.com


2010

master in het drama

Geert Belpaeme | +32 (0) 496 741 092 |†belpaemegeert@hotmail.com

Maya Wuytack | +32 (0) 485 031 734 |†mayawuytack@gmail.com

Rilke Eyckermans | via agent†peterjan@vinckpartners.be

Tom Van der Velde | +32 (0) 478 536 152 |†vanderveldetom@hotmail.com


2009

master in het drama

Gilles De Schryver |gilles@hetkip.be

Leen Verheyen | +32 (0) 494 340 220 |†verheyen_leen@yahoo.com

Lien Wildemeersch | +32 (0) 473 569 474 |†lienwildemeersch@hotmail.com

Lise Bouttery | +32 472 59 69 33 |†lisebouttery@hotmail.com

Saskia Verstiggel | +32 (0) 486 214 849 |†saskia.verstiggel@gmail.com

Sofie Van den Bossche | +32 (0) 472 759 884 |†vandenbossche.sofie3@gmail.com


2008

bachelor in het drama

Fien Van Snick | +32 (0) 477 523 228 |†fien_vansnick@hotmail.com†|†CV Fien Van Snick augustus 2011

Kalina Malehounova | +32 (0) 473 587 673 |†kalina.malehounova@gmail.com†| CV Kalina Malehounova november 2010

Pascale Wouters | +32 (0) 495 355 814 |†pascaleke.wouters@gmail.com


2007

meester in de dramatische kunst

Eva Binon | +32 (0) 474 533 558 |†evabinon@hotmail.com

Ilse de Koe | +32 (0) 484 279 369 |†ilse.de.koe@gmail.com

Jelle Marteel | +32 (0) 485 444 220 |†jelle.marteel@gmail.com

Liesa Naert |†liesa_n@hotmail.com

Philippe Annaert | +32 (0) 475 812 892 |†philippe.annaert@gmail.com

Saskia De Ceuninck | +32 (0) 497 948 681 |†saskia_de_ceuninck@hotmail.com

Valťrie Vertenten | +32 (0) 485 388 526 |†zoekdezeep@hotmail.com


2006

meester in de dramatische kunst

Patrick Vervueren | +32 (0) 474 907 886 |†patjen007@skynet.be


2005

meester in de dramatische kunst

Leen Roels | +32 (0) 498 476 607 |†leenroels@hotmail.com

Ruth Bastiaensen |†+32 (0) 499 407 413 |†ruth_bastiaensen@hotmail.com


2004

meester in de dramatische kunst

Annelies De Nil | +32 (0) 486 806 958 |†anneliesdenil@hotmail.com

Katrien Pierlet | +32 (0) 486 744 502 |†katrienpierlet@hotmail.com


2003

meester in de dramatische kunst

Heidi De Grauwe | +32 (0) 9 231 13 63 |†heididegrauwe@hotmail.com

Kristof Verhassel | vraag de†webmasters†|†kristofverhassel@skynet.be

Lisa Buytaert | +32 (0) 476 674 675 |†lisa_buytaert@hotmail.com

Prisca Heylbroeck | +32 (0) 486 574 090 |†priscake@hotmail.com


2002

meester in de dramatische kunst

David Cantens | +32 (0) 477 588 266 |†davidcantens@hotmail.com

Leonthine Van Wassenhove | +32 (0) 496 548 705 |†leonthinev@hotmail.com


2001

meester in de dramatische kunst | toneel

Benjamin Van Tourhout |†www.toneelgroepnunc.be†|†benjamin.van.tourhout@enter-act.be

Dominique Collet | +32 (0) 486 841 760 |†dominique@roeland.be

Els Trio | +32 (0) 68 447 233 |†elstrio@skynet.be

Frank Van Erum | +32 (0) 495 504 342 |†frankvanerum@hotmail.com

Griet Dobbelaere |+32 (0) |†dobbelaeregriet@hotmail.com

Han Coucke | +32 (0) 474 314 635 |†hancoucke@telenet.be

Mout Uyttersprot | +32 (0) 495 656 200 |†Mout.Uyttersprot1@telenet.be

Sebastien Dewaele |†cv (pdf)†| +32 (0) 486 657 855 |†sebastien.dewaele@telenet.be

Tim Van Hoecke | +32 (0)†468 115 380

Tine Laureyns | +32 (0) 476 536 853 |†tlaureyn@hotmail.com

meester in de dramatische kunst | woord

Anneke Dekeersmaeker | +32 (0) 476 951 229 |†anneke1@telenet.be

Brenda Leyman

Griet Desutter | +32 (0) 474 653 413 |†GrietDesutter@hotmail.com

Herman Verberckmoes | +32 (0) 476 728 303 |†kdeschutter@belgacom.net

Kim Nelis | +32 (0) 479 425 637 |†KimNelis@telenet.be

Michael Vroemans |†MichaVroemans@yahoo.com†|†www.michael-vroemans.be

Mieke Dobbels | +32 (0) 479 473 504 |†MiekeDobbels@yahoo.co.uk

Sven Ronsijn | +32 (0) 473 826 471 |†kompai@hotmail.com

Tine Ducatteeuw | +32 (0) 485 501 145 |†Tine.Ducatteeuw@telenet.be


2000

meester in de dramatische kunst | toneel

Hilde De Baerdemaeker |†www.hildedebaerdemaeker.be

Jits Van Belle | +32 (0) 479 238 544 |†jits.van.belle@telenet.be

meester in de dramatische kunst | woord

Ilse Van Ommeslaeghe | +32 (0) |†ilse.vanommeslaeghe@telenet.be

Lieselot Daenens | +32 (0) |†lot_je@hotmail.com

Hadewijch Nollet | +32 (0) |

Lore Dehouck | +32 (0) 475 724 009 |†loredehouck@yahoo.com


1999

meester in de dramatische kunst | toneel

Anna Efthymiadis | +32 (0) 9 225 75 94|†efthymiadisanna@hotmail.com

Katrien Demuynck | +32 (0) 2 537 56 83 |†katrien_demuynck@hotmail.com

Katrien Declercq | +32 (0) |†katrien.declercq@telenet.be

Rebecca Tanghe | +32 (0) 486 283 687 |†rebecca@morrendvolk.be†|†www.morrendvolk.be/rebeccatanghe/

meester in de dramatische kunst | woord

Koen Ongena | +32 (0) |†KoenOnghena@yahoo.co.uk

Maaike Cafmeyer | +32 (0) 472 993 868 |†post@sambogaerts.be

Niki De Sitter | +32 (0) |

Wim Oosterlynck | +32 (0) |


1998

meester in de dramatische kunst | toneel

Bert Van Poucke | +32 (0) 486 678 601 |†bert.vanpoucke@compaqnet.be

Gregory Caers | +32 (0) 495 997 534 |†pecky@scarlet.be

Jef Ravelingien | +32 (0) 486 286 356 |†jefravelingien2@hotmail.com

Kurt Vergult | +32 (0) | @

Sara Van Hoezen | +32 (0) 478 541 344 |†sara_van_hoezen@hotmail.com

meester in de dramatische kunst | woord

Maarten Quaghebeur | +32 (0) 495 264 321 |†maarten@rockoco.be†|†www.rockoco.be

Virginie Sparks | +32 (0) 472 993 868 |†post@sambogaerts.be


1997

meester in de dramatische kunst | toneel

Barbara De Jonge | +32 (0) |†bdj@belgacom.net

Fabrice Delecluse | +32 (0) 476 569 556 |†fabricedelecluse@skynet.be

Frederik Imbo |†cv & bio†|+32 (0) 495 273 738 |†info@frederikimbo.be†|†www.frederikimbo.be

Ilse Van Hoecke | +32 (0) 476 318 803 |†vivalaviva@mail.be

Nele Snoeck | +32 (0) 497 445 155 |†nelesnoeck@yahoo.com

Veerle Malschaert | +32 (0) |†veerlemalschaert@telenet.be

meester in de dramatische kunst | woord

Sabine Brits | +32 (0) 496 347 369 |†sabinebrits@skynet.be

Sophie Verbeke | +32 (0) ... |†


1996

meester in de dramatische kunst

Daphne LaquiŤre | +32 (0) 9 225 07 02 |†daphne.laquiere@telenet.be

Frank Hofmans | +32 (0) 472 673 446 |†hofmansfrank@msn.com

Ireen Beke | +32 (0) 474 755 696 |†ireen_beke@hotmail.com

Marjan Loman | +32 (0) 477 969 099 & +32 (0) 9 336 62 57 |†marjanloman@hotmail.com

Miek Van Bocxstaele | +32 (0) | @

Olivier De Smet | +32 (0) 495 271 417 |†saignant@telenet.be

Wennie De Ruyck | +32 (0) |†wenniedr@hotmail.com


1995

meester in de dramatische kunst | toneel

Govert Deploige | +32 (0) 477 622 368 | @

Ineke Lievens | +1 |†ineke-l@telus.net

Karin Bosmans | +32 (0) 494 708 683 | @

meester in de dramatische kunst | woord

Els Dierick | +32 (0) 497 679 404 |†dierickels@gmail.com


1994

meester in de dramatische kunst

Saskia Debaere | +32 (0) | @


1993

eerste prijs dramatische kunst

Hilde Breda | +32 (0) 474 838 996 |†hilde.breda@telenet.be

KadŤr GŁrbŁz | +32 (0) 475 391 815 |†kader.gurbuz@telenet.be

Philip Van Thuyne | +32| @


1992

eerste prijs dramatische kunst

Ann Saelens | +32 (0) 9 225 48 19 |†ann@saelens.org

Elise Bundervoet | +32 (0) 478 218 993 |†elise.bundervoet@skynet.be

Lies Pauwels | +32 (0) |†lies.pauwels@telenet.be

Steve De Schepper |†cv & bio†| +32 (0) 497 948 073 |†SteveDeSchepper@fulladsl.be

Walter De Groote | +32 (0) |†walter.degroote@skynet.be


1991

eerste prijs dramatische kunst

Barbara Bracke | +32 (0) | @

Geert Amant | +32 (0) 53 701 071 |†diamantje@fulladsl.be


1990

eerste prijs dramatische kunst

Frank Dierens | +32 (0) |†frankdierens@hotmail.com

Lieve Cornelis | +32 (0) 9 227 78 73 |†riktans@skynet.be

Maud Verlynde | +32 (0) 9 227 50 56 |†maud@vooruit.be

Wim Vandendriessche | +32 (0) | @


1989

eerste prijs dramatische kunst

Elke De Roeck | +32 (0) | @

Griet De Backer | +32 (0) 475 677 797 |†grietdebacker@skynet.be

Josette Van Hooydonck | +32 (0) | @

Mark Vandenbos | gsm: vraag de†webmasters†|†m.vandenbos@skynet.be

Mirjam Van Lith | +32 (0) |†mivl@scarlet.be

Philippe Merchiers | +32 (0) | @


1988

eerste prijs dramatische kunst

Ingeborg Lievens | +32 (0) | @

Jan Steen †|†steenjan@skynet.be†| www.jansteen.be


1987

eerste prijs dramatische kunst

Carla Hoogewijs | +32 (0) | @

Lut Hannes | +32 (0) 14 580 339 | @


1986

eerste prijs dramatische kunst

Wouter Van Lierde | +32 (0) 494 641 910 |†woutervanlierde@skynet.be


1985

eerste prijs dramatische kunst

Hans De Munter | +32 (0) | @

Marijke Pinoy | +32 (0) |†marijke.pinoy@telenet.be†|†www.compagnie-cecilia.be

Riet Van Gool | +32 (0) | @


1984

eerste prijs dramatische kunst

Emmanuella De Locht | |

Geert Willems | +32 (0) 495 383 700 |†wilg@scarlet.be†|†deezillusie.be

Kristien Jocque | +32 (0) 9 378 04 25 | @

Tine Deboosere | +32 (0) 495 569 788 |†tine.deboosere@telenet.be


1983

eerste prijs dramatische kunst

Ingrid Schaillťe | +32 (0) 496 877 621 | @

Nadine Vanvossem | +32 (0) 486 318 838 | @


1982

eerste prijs dramatische kunst

Bart Dauwe | +32 (0) | @

Francine De Bolle | +32 (0) 477 521 632 |†frandebolle@telenet.be

Marc Verstraete | +32 (0) | @

Marinelle De Winne | +32 (0) |†marinelle.dewinne@vrt.be

Martine Geerinckx | +32 (0) 50 214 456†|†martinegeerinckx@pandora.be

Martine Werbrouck | +32 (0) |†martine.werbrouck@skynet.be

Mieke Bouve | +32 (0) | @


1981†

eerste prijs dramatische kunst

Luc De Wit | +32 (0) | @

Marijke De Bisschop | +32 (0) | @


1980

eerste prijs dramatische kunst

Arlette Weygers | +32 (0) 495 952 366 | @

Brie Leloup | |†brigitte_leloup@hotmail.com

Eddy Vereycken | +32 (0) | @

Martine Jonckheere | +32 (0) | @

Peter Marichal | +32 (0) | @

Wim De Wulf | +32 (0) 475 385 743 |†info@wimdewulf.be†|†www.wimdewulf.be


1979

eerste prijs dramatische kunst

Guido Vandenberghe | +32 (0) | @

Rudy Vandendaele | +32 (0) |†rudy.vandendaele@humo.be


1978

eerste prijs dramatische kunst

Daniel Muyllaert | +32 (0) | @

Hilde Geldhof | +32 (0) | @

Katrien De Vos | +32 (0) | @

Mirei Bonte | +32 (0) | @

Monique De Beun | +32 (0) 9 227 71 66 | @