KASK DRAMA studenten

2016-17


Studenten 1ste bachelor in het drama

Aimé Claeys | +32 (0) 491 52 40 37 | claeys.aime@gmail.com  

Gina Beuk | + 32 (0) 475 51 21 11 | ginabeuk@gmail.com 

Jana De Kockere | + 32 (0) 486 90 87 13 | janadekockere@telenet.be 

Jarne Van Loon | + 32 (0) 476 82 75 45 | jarne.vanloon@hotmail.com 

Judith Dhondt | + 32 (0) 475 60 80 69 | dhondt.judith@gmail.com 

Lucas van der Vegt | x | lucasvandervegt@gmail.com 

Lucie Plasschaert | + 32 (0) 470 06 99 67 | lucieplasschaert@icloud.com

Martha Balthazar | + 32 (0) 470 52 20 07 | martha.balthazar@hotmail.com  

Semna Segal | +32 (0) 475 36 43 66 | semnasegal@outlook.com   

Ziggy Verhoeven | + 32 (0) 472 50 20 71 | z.verhoeven22@gmail.com 


Studenten 2de bachelor in het drama

Anna Franziska Jäger | +32(0) 474 79 04 52 | annaf.jager@hotmail.com 

Arne Luiting | +32(0) 485 86 22 49 | arneluiting@gmail.com 

Bjorn Elliot | +32(0) 477 43 03 68| bjorn.elliot@hotmail.com

Flor Van Severen | +32 (0) 486 07 27 46 | florvanseveren@gmail.com

Jesse Vandamme | +32 492 08 18 68 | jessevandamme@hotmail.com

Joeri Happel | +32(0) | joerihappelsap@hotmail.com

Judith Willems | +32(0) 491 22 18 56 | judith.willems02@hotmail.com

Kato De Vylder | +32(0)  486 30 16 45 | katodevylder@gmail.com

Manon De Baecke | +32(0) 471 33 78 12| manondebaecke@hotmail.com

Martijn Gielen | +32(0) 478 76 62 28 | martijn.gielen@yahoo.com

Mitch Van Landeghem | +32(0) 470 35 91 52 | mitch.vanlandeghem@hotmail.com

Mustaf Ahmeti | +32(0) 487 56 75 92 | tafa.unikatil.68@hotmail.com

Nathan Ooms | +32(0) 494 82 08 74 | nathan.ooms@outlook.com

Simone van der Steen | +32(0) | savdsteen93@hotmail.com

Ylva Rietman | +32(0) | ylvarietman@hotmail.com


Studenten 3de bachelor in het drama

Arne De Tremerie | +32 (0) 474 09 34 42 | arne_de_tremerie@hotmail.com | C.V. Arne De Tremerie december 2015

Briek Lesage | +32 (0) 477 28 64 89 | brieklesage@hotmail.com 

David Van Dijcke | +32 (0) 494 77 99 05 |  david.van.dijcke@gmail.com | C.V. David Van Dijcke oktober 2015

Freek De Craecker | +32 (0) 498 28 42 45 | freekdecraecker@gmail.com | C.V. Freek De Craecker oktober 2016

Imke Mol | +32 (0) 484 75 49 24 | imkemol@hotmail.com 

Khalid Koujili | +32 (0) 484 97 85 65 | khalidkoujili@hotmail.com | C.V. Khalid Koujili oktober 2015

Louis Janssens | +32 (0) 488 46 56 33 | louisjanssens@yahoo.com | C.V. Louis Janssens oktober 2016

Louise Bergez | +32 (0) 474 39 26 76 | louise.bergez@hotmail.com | C.V. Louise Bergez december 2015 | Tumblr Louise Bergez

Maarten Van Lancker | +32 (0) 497 617 962 | vanlancker.maarten@gmail.com

Marie Mignolet | +32 (0) 488 20 66 04 | mariemignolet75@hotmail.com

Marthe Schneider | +32 (0) 496 91 06 26 | marthe.schneider24@hotmail.com  | C.V. Marthe Schneider november 2015

Mats Vandroogenbroeck | +32 (0) 471 38 02 02 | mats.vandroogenbroeck1@gmail.com | C.V. Mats Vandroogenbroeck december 2016

Menzo Kircz | 00 32 485 14 95 60 | menzo@kra.nl C.V. Menzo Kircz september 2016

Naomi Van Der Horst | +32 (0)478 76 33 06 | naomivanderhorst1996@gmail.com | C.V. Naomi Van der Horst juni 2017

Nona Demey | +32 (0) 473 30 62 69 | nonademey@hotmail.com | C.V. Nona Demey juni 2017

Rosie Sommers | + 32 (0) 485 76 47 51 | rosie.sommers@gmail.com | C.V. Rosie Sommers juni 2017

Simon Baetens | +32 (0) 477 59 30 64 | simon.baetens@hotmail.com  | C.V. Simon Baetens oktober 2016

Stine Sampers | +32 (0) 479 76 80 74 | info@stinesampers.com | www.stinesampers.com

Tamara Van IJperen | +32 (0) 485 95 84 69 | tamaravanijperen@gmail.com

Timo Sterckx | +32 (0) 486 20 26 61 | timosterckx@hotmail.com | C.V. Timo Sterckx mei 2017


Studenten master in het drama

Anna Carlier | +32 (0) 472 81 97 72 | anna_carlier@hotmail.com | C.V. Anna Carlier januari 2015

Carine van Bruggen | +32 (0) 485 40 44 27 | +31 (0) 614 13 87 28 | crienvanbruggen@hotmail.com | C.V. Carine Van Bruggen december 2015

Eleonore Van Godtsenhoven | +32 (0) 472 75 74 80 | eleonorevg@hotmail.com | C.V. Eleonore Van Godtsenhoven juni 2016

Evelyne Verhellen | +32 496 26 73 79 | evelyne@fanerose.com | C.V. Evelyne Verhellen september 2013

Indra De Bruyn | +32 (0) 472 877 318 | indradebruyn@hotmail.com | C.V. Indra De Bruyn september 2015

Loes Swaenepoel | +32 (0) 478 798 668 | x-loes-x@hotmail.com | C.V. Loes Swaenepoel december 2014

Louise Bergez | +32 (0) 474 39 26 76 | louise.bergez@hotmail.com | C.V. Louise Bergez december 2015 | Tumblr Louise Bergez

Marthe Schneider | +32 (0) 496 91 06 26 | marthe.schneider24@hotmail.com  | C.V. Marthe Schneider november 2015

Max Pairon | +32 (0) 496 171 106 | max_pairon@hotmail.com | C.V. Max Pairon december 2014

Menzo Kircz | 00 32 485 14 95 60 | menzo@kra.nl

Rosie Sommers | + 32 (0) 485 76 47 51 | rosie.sommers@gmail.com | C.V. Rosie Sommers juni 2016

Simon Van Schuylenbergh | +32 (0) 499 606 432 | simon.van.schuylenbergh@hotmail.com | blogspot van Simon | C.V. Simon Van Schuylenbergh mei 2015

Tim Taveirne | +32 (0) 499 485 681 | timtaveirne@hotmail.com | C.V. Tim Taveirne maart 2016

Tom Goossens | +32 (0) 475 429 564 | tom.goossens@hotmail.com | C.V. Tom Goossens december 2015