Alumni 1978-2017

Bericht aan de afgestudeerden:

  • Houd zelf uw info up to date. Laat ons weten wat er moet worden aangepast of aangevuld of verwijderd.
  • Indien u info ziet van een collega die niet klopt of ontbreekt en u kan ons helpen laat het ons weten!


2017

master in het drama

Anna Carlier | +32 (0) 472 81 97 72 |†anna_carlier@hotmail.com†|†C.V. Anna Carlier januari 2015

Evelyne Verhellen |†+32 496 26 73 79 |†evelyne@fanerose.com†|†C.V. Evelyne Verhellen september 2013

Max Pairon | +32 (0) 496 171 106 |†max_pairon@hotmail.com†|†C.V. Max Pairon december 2014

Simon Van Schuylenbergh | +32 (0) 499 606 432 |†simon.van.schuylenbergh@hotmail.com†|†blogspot van Simon†|†C.V. Simon Van Schuylenbergh september 2017

Tim Taveirne | +32 (0) 499 485 681 |†timtaveirne@hotmail.com†|†C.V. Tim Taveirne maart 2016

Tom Goossens | +32 (0) 475 429 564 |†tom.goossens@hotmail.com†|†C.V. Tom Goossens december 2015


bachelor in het drama

David Van Dijcke |†+32 (0)†494 77 99 05 | †david.van.dijcke@gmail.com†|†C.V. David Van Dijcke oktober 2015

Freek De Craecker |†+32 (0)†498 28 42 45 |†freekdecraecker@gmail.com†|†C.V. Freek De Craecker oktober 2016

Imke Mol |†+32 (0) 484 75 49 24 |†imkemol@hotmail.com

Khalid Koujili |†+32 (0)†484 97 85 65 |†khalidkoujili@hotmail.com†|†C.V. Khalid Koujili oktober 2015

Louis Janssens |†+32 (0) 488 46 56 33 |†louisjanssens@yahoo.com†|†C.V. Louis Janssens oktober 2016

Louise Bergez |†+32 (0)†474 39 26 76 |†louise.bergez@hotmail.com†|†C.V. Louise Bergez december 2015†|†Tumblr Louise Bergez

Marthe Schneider |†+32 (0)†496 91 06 26 |†marthe.schneider24@hotmail.com† |†C.V. Marthe Schneider november 2015

Mats Vandroogenbroeck | +32 (0) 471 38 02 02 |†mats.vandroogenbroeck1@gmail.com†|†C.V. Mats Vandroogenbroeck december 2016

Menzo Kircz |†00 32 485 14 95 60†|†menzo@kra.nl†C.V. Menzo Kircz september 2016

Naomi Van Der Horst | +32 (0)478 76 33 06 |†naomivanderhorst1996@gmail.com†|†C.V. Naomi Van der Horst september 2017

Tamara Van IJperen |†+32 (0) 485 95 84 69 |†tamaravanijperen@gmail.com

Timo Sterckx |†+32 (0) 486 20 26 61 |†timosterckx@hotmail.com†|†C.V. Timo Sterckx mei 2017


2016

master in het drama

Bosse Provoost | +32 (0) 473 509 856 |†bosseprovoost@gmail.com

Kobe Chielens | +32 (0) 479 977 645 |†kchielens@gmail.com†|†C.V. Kobe Chielens mei 2015

Lize Pede | +32 (0) 474 541 966 |†pedelize@gmail.com†|†C.V. Lize Pede november 2010

Lisaboa Houbrechts | +32 (0) 498 353 610 |†lisaboa.houbrechts@gmail.com†|†C.V. Lisaboa Houbrechts juni 2016

Lobke Leirens | +32 (0) 479 374 110 |†lobke.leirens@gmail.com

Mathilde Strijdonk | +32 (0) 472 431 119 |†mathilde.strijdonk@gmail.com†|†C.V. Mathilde Strijdonk febbruari 2014†|†http://mathildestrijdonk.weebly.com

Mira Bryssinck | +32 (0) 492 695 155 |†mira.brys@gmail.com†|††C.V. Mira Bryssinck oktober 2017

Mourad Baaiz |†+32 (0) 474 19 93 05 |†mouradbaaiz@gmail.com†| †C.V. Mourad Baaiz januari 2013

R’m Aharoni | +32 (0) 489 78 50 39 |†reemaha@gmail.com†|†C.V. R’m Aharoni mei 2015

Sebastiaan Eggermont | +32 (0) 477 864 171 |†sebastiaan.eggermont@gmail.com


bachelor in het drama

Carine van Bruggen | +32 (0)†485 40 44 27 | +31 (0) 614 13 87 28 |†crienvanbruggen@hotmail.com†|†C.V. Carine Van Bruggen december 2015

Eleonore Van Godtsenhoven |†+32 (0)†472 75 74 80 |†eleonorevg@hotmail.com†|†C.V. Eleonore Van Godtsenhoven juni 2016

Julie Kurris |†+32 (0) 472 66 96 60 |†juliekurris@gmail.com†|†C.V. Julie Kurris december 2014

Loes Swaenepoel | +32 (0) 478 798 668 |†x-loes-x@hotmail.com†|†C.V. Loes Swaenepoel december 2014

Robbe Peeters (✝)

Sabien Van Moorter |†+32 (0)†497 99 70 26 |†sabienvanmoorter@hotmail.com†|†C.V. Sabien Van Moorter oktober 2015


2015

master in het drama

Anjana Dierckx | +32 (0) 472 624 820 |†anjana.dierckx@hotmail.com†|†C.V. Anjana Dierckx juni 2013

Ans Van den Eede | +32 (0) 474 41 08 58 |†vandeneede.ans@gmail.com

Diede Roosens | +32 (0) 53 780 006 |†diede.roosens@gmail.com†| C.V. Diede Roosens september 2015

Dounia Mahammed | +32 (0) 484 759 151 |†dounia.mahammed@gmail.com†|†C.V. Dounia Mahammed juni 2013

Femke Platteau | tel.nr via webmaster |†femkeplatteau@gmail.com†|†C.V. Femke Platteau oktober 2017

Leo Van Cleynenbreugel | +32 (0) 476 219 286†|†leo.van.cleynenbreugel@gmail.com†|†C.V. Leo Van Cleynenbreughel maart 2014

Marjan De Schutter | +32 (0) 473 58 26 72 †|†marjands@hotmail.com†|†C.V. Marjan De Schutter mei 2015

Seppe Decubber | +32 (0) 472 257 927 |†seppe.decubber@gmail.com†| †http://seppedecubber.weebly.com†| Blog Seppe

Yuri van der Hoeven | +32 (0) 476 881 273 |†y.vdhoeven@gmail.com†|C.V. Yuri van der Hoeven januari 2015


bachelor in het drama

Alice Philips |†+32 491 41 11 81 |†ecilaphilips@gmail.com

Ilan Daneels | +32 (0) 472 875 291 |†ilan.daneels@gmail.com†|†C.V. Ilan Daneels januari 2013

Indra De Bruyn | +32 (0) 472 877 318 |†indradebruyn@hotmail.com†|†C.V. Indra De Bruyn september 2015

Jelle De Grauwe | +32 (0) 479 374 935 |†jelle.de.grauwe@gmail.com†|†C.V. Jelle De Grauwe september 2013

Oscar Willems |†+32 498 79 72 74 |†oscar.b.willems@gmail.com

Siska Baeck | +32 (0) 473 941 617 |†siskatj@live.be†|†C.V. Siska Baeck december 2014


2014

master in het drama

Darya Gantura | +32 (0) 497 77 03 29 |†younona@gmail.com

Dorien De Clippel | via webmaster |†declippel.dorien@gmail.com†|†C.V. Dorien De Clippel december 2015 |††http://doriendeclippel.weebly.com

Gytha (Cťline) Parmentier |†+32 487 62 25 82†|†gytha.parmentier@gmail.com†|†C.V. Gytha Parmentier maart 2014

Hanne Vandersteene | +32 (0) 498 04 83 60 |†hannevds@hotmail.be

Linde Carrijn | +32 (0) 474 414 854 |†linde.carrijn@gmail.com†|†C.V. Linde Carrijn†januari 2015

Mats Van Herreweghe | +32 (0) 476 741 501 |†mats.vanherreweghe@gmail.com†|†C.V. Mats Van Herreweghe januari 2013†|†http://lhommmm.be

Yinka Kuitenbrouwer | +32 (0) 474 933 055 |yinka@kuitenbrouwer.nl†|†C.V. Yinka Kuitenbrouwer september 2011


bachelor in het drama

Benjamin Cools | +32 (0) 484 894 952 |†benjamin.cools@gmail.com†|†C.V. Benjamin Cools januari 2013

Nathalie Verbeke | +32 (0) 494 142 789 |†nathaliemarieverbeke@gmail.com†|†C.V. Nathalie Verbeke december 2013


2013

master in het drama

Anemone Valcke | +32 (0) 496 403 983 |†anemone.valcke@gmail.com†|†C.V. Anemone Valcke september 2014

Delfine Bafort | te bereiken via webmaster †|†CV Delfine Bafort januari 2013

Hans Mortelmans | +32 (0)†496 22 49 11 |†hansmortelmans22@gmail.com†| CV Hans Mortelmans 2010

Kirsten MariŽn | +32 (0) 473 481 160 |†kir.marien@gmail.com†|†C.V. Kirsten MariŽn november 2013

Lieselotte De Keyzer | +32 (0) 489 353 363 |†dekeyzerl@gmail.com†|†C.V. Lieselotte De Keyzer oktober 2010

Seppe Cosyns |†+32 485 855 310 |†seppecosyns@gmail.com

Silke Huysmans | +32 (0) 493 532 379††|†silkehuysmans@gmail.com†|†

Tiemen Van Haver | +32 (0) 474 575 618 |†tiemenvh@gmail.com†|†CV Tiemen Van Haver januari 2017


2012†

master in het drama

Brecht Vermeersch | +32 (0) 486 026 892 |†brechtvermeersch@hotmail.com†|†C.V. Brecht Vermeersch februari 2016

Britt Bakker | +32 (0) 472 324 067 & +31 (0) 6 2886 4396 |†bridolf@hotmail.com†|†C.V. Britt Bakker september 2014

Caroline Petrick | +32 (0) 495 210 638 |†caroline.petrick@skynet.be†|†C.V. Caroline Petrick november 2011

Freek MariŽn | +32 (0) 473 573 105 |†freek.marien@gmail.com†|†C.V. Freek MariŽn mei 2012

Katrien Valckenaers | +32 (0) 495 782 030 | +32 (0) 16 230 114 |†katrienvalckenaers@gmail.com†|†C.V. Katrien Valckenaers september 2011

Laura Vroom | +32 (0) 484 47 35 90 |†lauravroom@hotmail.com†|†C.V. Laura Vroom september 2009

Lieve Vercauteren | + 32 (0) 479 512 675 |†lieve.vercauteren@gmail.com†|†C.V. Lieve Vercauteren maart 2014

Maxim Storms | +32 (0) 496 341 156 |†storms.maxim@hotmail.com†|†C.V. Maxim Storms januari 2011

Sarah Van Overwaelle | +32 (0) 494 723 296 |†sarahvanoverwaelle@hotmail.com†|†C.V. Sarah Van Overwaelle oktober 2010

Simon De Winne | +32 (0) 471 540 313 |†simondewinne1@gmail.com |†C.V. Simon De Winne september 2014

bachelor in het drama

Adrian Sack | +32 (0) 487 27 32 99 |†adrian.sack1979@gmail.com†|†C.V. Adrian Sack maart 2014

Joy Van den Driessche | +32 (0) 488 583 315 |†joy.vdd@gmail.com

Sanne Haenen | +32 (0) 498 638 032 | +31 6 46 59 53 09 |†sanne.haenen@gmail.com |†C.V. Sanne Haenen mei 2012


2011

master in het drama

Anne-Charlotte Bisoux | +32 (0) 479 702 603 |†annecharlottebisoux@gmail.com†|†C.V. Anne-Charlotte Bisoux novembert 2011

Elien Hanselaer | +32 (0) 472 234 770 |†elien.hanselaer@gmail.com†|†C.V. Elien Hanselaer†oktober 2014

Jeroen Serruys | +32 (0) 485 688 501 |†jeroen_serruys@hotmail.com

Loes Carrette | +32 (0) 494 282 520 | +32 (0) 9 282 94 04 |†loescarrette@gmail.com†|†C.V. Loes Carrette november 2009

MichaŽl Ghekiere (Canto Minjauw) | +32 (0) 474 669 856 |†michael.canto.minjauw@gmail.com†|†C.V. MichaŽl Ghekiere (Canto Minjau) oktober 2009

Nele Van den Broeck | +32 (0) 478 354 436 |†neleuh@hotmail.com

Sielke De Mulder | +32 (0) 494 998 537 |†sielkedemulder@gmail.com

Simon D'Huyvetter | +32 (0) 499 206 170 |†simonservaes@gmail.com

Timeau De Keyser | +32 (0) 474 533 222 | +32 (0) 9 385 51 23 |†timeaudekeyser@gmail.com

bachelor in het drama

Lotte Vandersteene | +32 (0) 496 880 976 |†lotte.vandersteene@gmail.com†|†C.V. Lotte Vandersteene februari 2011

Tanja Billiard | +32 (0) 494 992 986 |†ritadepita@gmail.com | Tania's driepoot | †http://ritadepita.blogspot.com†|†C.V. Tanja Billiard november 2010

Yemi Oduwale | tel. nr. beschikbaar bij webmaster |†yemi.o@hotmail.com


2010

master in het drama

Geert Belpaeme | +32 (0) 496 741 092 |†belpaemegeert@hotmail.com

Maya Wuytack | +32 (0) 485 031 734 |†mayawuytack@gmail.com

Rilke Eyckermans | via agent†peterjan@vinckpartners.be

Tom Van der Velde | +32 (0) 478 536 152 |†vanderveldetom@hotmail.com


2009

master in het drama

Gilles De Schryver |gilles@hetkip.be

Leen Verheyen | +32 (0) 494 340 220 |†verheyen_leen@yahoo.com

Lien Wildemeersch | +32 (0) 473 569 474 |†lienwildemeersch@hotmail.com

Lise Bouttery | +32 472 59 69 33 |†lisebouttery@hotmail.com

Saskia Verstiggel | +32 (0) 486 214 849 |†saskia.verstiggel@gmail.com

Sofie Van den Bossche | +32 (0) 472 759 884 |†vandenbossche.sofie3@gmail.com


2008

bachelor in het drama

Fien Van Snick | +32 (0) 477 523 228 |†fien_vansnick@hotmail.com†|†CV Fien Van Snick augustus 2011

Kalina Malehounova | +32 (0) 473 587 673 |†kalina.malehounova@gmail.com†| CV Kalina Malehounova november 2010

Pascale Wouters | +32 (0) 495 355 814 |†pascaleke.wouters@gmail.com


2007

meester in de dramatische kunst

Eva Binon | +32 (0) 474 533 558 |†evabinon@hotmail.com

Ilse de Koe | +32 (0) 484 279 369 |†ilse.de.koe@gmail.com

Jelle Marteel | +32 (0) 485 444 220 |†jelle.marteel@gmail.com

Liesa Naert |†liesa_n@hotmail.com

Philippe Annaert | +32 (0) 475 812 892 |†philippe.annaert@gmail.com

Saskia De Ceuninck | +32 (0) 497 948 681 |†saskia_de_ceuninck@hotmail.com

Valťrie Vertenten | +32 (0) 485 388 526 |†zoekdezeep@hotmail.com


2006

meester in de dramatische kunst

Patrick Vervueren | +32 (0) 474 907 886 |†patjen007@skynet.be


2005

meester in de dramatische kunst

Leen Roels | +32 (0) 498 476 607 |†leenroels@hotmail.com

Ruth Bastiaensen |†+32 (0) 499 407 413 |†ruth_bastiaensen@hotmail.com


2004

meester in de dramatische kunst

Annelies De Nil | +32 (0) 486 806 958 |†anneliesdenil@hotmail.com

Katrien Pierlet | +32 (0) 486 744 502 |†katrienpierlet@hotmail.com


2003

meester in de dramatische kunst

Heidi De Grauwe | +32 (0) 9 231 13 63 |†heididegrauwe@hotmail.com

Kristof Verhassel | vraag de†webmasters†|†kristofverhassel@skynet.be

Lisa Buytaert | +32 (0) 476 674 675 |†lisa_buytaert@hotmail.com

Prisca Heylbroeck | +32 (0) 486 574 090 |†priscake@hotmail.com


2002

meester in de dramatische kunst

David Cantens | +32 (0) 477 588 266 |†davidcantens@hotmail.com

Leonthine Van Wassenhove | +32 (0) 496 548 705 |†leonthinev@hotmail.com


2001

meester in de dramatische kunst | toneel

Benjamin Van Tourhout |†www.toneelgroepnunc.be†|†benjamin.van.tourhout@enter-act.be

Dominique Collet | +32 (0) 486 841 760 |†dominique@roeland.be

Els Trio | +32 (0) 68 447 233 |†elstrio@skynet.be

Frank Van Erum | +32 (0) 495 504 342 |†frankvanerum@hotmail.com

Griet Dobbelaere |+32 (0) |†dobbelaeregriet@hotmail.com

Han Coucke | +32 (0) 474 314 635 |†hancoucke@telenet.be

Mout Uyttersprot | +32 (0) 495 656 200 |†Mout.Uyttersprot1@telenet.be

Sebastien Dewaele |†cv (pdf)†| +32 (0) 486 657 855 |†sebastien.dewaele@telenet.be

Tim Van Hoecke | +32 (0)†468 115 380

Tine Laureyns | +32 (0) 476 536 853 |†tlaureyn@hotmail.com

meester in de dramatische kunst | woord

Anneke Dekeersmaeker | +32 (0) 476 951 229 |†anneke1@telenet.be

Brenda Leyman

Griet Desutter | +32 (0) 474 653 413 |†GrietDesutter@hotmail.com

Herman Verberckmoes | +32 (0) 476 728 303 |†kdeschutter@belgacom.net

Kim Nelis | +32 (0) 479 425 637 |†KimNelis@telenet.be

Michael Vroemans |†MichaVroemans@yahoo.com†|†www.michael-vroemans.be

Mieke Dobbels | +32 (0) 479 473 504 |†MiekeDobbels@yahoo.co.uk

Sven Ronsijn | +32 (0) 473 826 471 |†kompai@hotmail.com

Tine Ducatteeuw | +32 (0) 485 501 145 |†Tine.Ducatteeuw@telenet.be


2000

meester in de dramatische kunst | toneel

Hilde De Baerdemaeker |†www.hildedebaerdemaeker.be

Jits Van Belle | +32 (0) 479 238 544 |†jits.van.belle@telenet.be

meester in de dramatische kunst | woord

Ilse Van Ommeslaeghe | +32 (0) |†ilse.vanommeslaeghe@telenet.be

Lieselot Daenens | +32 (0) |†lot_je@hotmail.com

Hadewijch Nollet | +32 (0) |

Lore Dehouck | +32 (0) 475 724 009 |†loredehouck@yahoo.com


1999

meester in de dramatische kunst | toneel

Anna Efthymiadis | +32 (0) 9 225 75 94|†efthymiadisanna@hotmail.com

Katrien Demuynck | +32 (0) 2 537 56 83 |†katrien_demuynck@hotmail.com

Katrien Declercq | +32 (0) |†katrien.declercq@telenet.be

Rebecca Tanghe | +32 (0) 486 283 687 |†rebecca@morrendvolk.be†|†www.morrendvolk.be/rebeccatanghe/

meester in de dramatische kunst | woord

Koen Ongena | +32 (0) |†KoenOnghena@yahoo.co.uk

Maaike Cafmeyer | +32 (0) 472 993 868 |†post@sambogaerts.be

Niki De Sitter | +32 (0) |

Wim Oosterlynck | +32 (0) |


1998

meester in de dramatische kunst | toneel

Bert Van Poucke | +32 (0) 486 678 601 |†bert.vanpoucke@compaqnet.be

Gregory Caers | +32 (0) 495 997 534 |†pecky@scarlet.be

Jef Ravelingien | +32 (0) 486 286 356 |†jefravelingien2@hotmail.com

Kurt Vergult | +32 (0) | @

Sara Van Hoezen | +32 (0) 478 541 344 |†sara_van_hoezen@hotmail.com

meester in de dramatische kunst | woord

Maarten Quaghebeur | +32 (0) 495 264 321 |†maarten@rockoco.be†|†www.rockoco.be

Virginie Sparks | +32 (0) 472 993 868 |†post@sambogaerts.be


1997

meester in de dramatische kunst | toneel

Barbara De Jonge | +32 (0) |†bdj@belgacom.net

Fabrice Delecluse | +32 (0) 476 569 556 |†fabricedelecluse@skynet.be

Frederik Imbo |†cv & bio†|+32 (0) 495 273 738 |†info@frederikimbo.be†|†www.frederikimbo.be

Ilse Van Hoecke | +32 (0) 476 318 803 |†vivalaviva@mail.be

Nele Snoeck | +32 (0) 497 445 155 |†nelesnoeck@yahoo.com

Veerle Malschaert | +32 (0) |†veerlemalschaert@telenet.be

meester in de dramatische kunst | woord

Sabine Brits | +32 (0) 496 347 369 |†sabinebrits@skynet.be

Sophie Verbeke | +32 (0) ... |†


1996

meester in de dramatische kunst

Daphne LaquiŤre†

Frank Hofmans

Ireen Beke

Marjan Loman

Miek Van Bocxstaele

Olivier De Smet†

Wennie De Ruyck


1995

meester in de dramatische kunst | toneel

Govert Deploige

Ineke Lievens

Karin Bosmans

meester in de dramatische kunst | woord

Els Dierick


1994

meester in de dramatische kunst

Saskia Debaere†


1993

eerste prijs dramatische kunst

Hilde Breda

KadŤr GŁrbŁz

Philip Van Thuyne


1992

eerste prijs dramatische kunst

Ann Saelens†

Elise Bundervoet

Lies Pauwels

Steve De Schepper†

Walter De Groote†


1991

eerste prijs dramatische kunst

Barbara Bracke

Geert Amant


1990

eerste prijs dramatische kunst

Frank Dierens

Lieve Cornelis

Maud Verlynde

Wim Vandendriessche


1989

eerste prijs dramatische kunst

Elke De Roeck

Griet De Backer

Josette Van Hooydonck

Mark Vandenbos

Mirjam Van Lith

Philippe Merchiers


1988

eerste prijs dramatische kunst

Ingeborg Lievens

Jan Steen


1987

eerste prijs dramatische kunst

Carla Hoogewijs

Lut Hannes


1986

eerste prijs dramatische kunst

Wouter Van Lierde


1985

eerste prijs dramatische kunst

Hans De Munter†

Marijke Pinoy

Riet Van Gool


1984

eerste prijs dramatische kunst

Emmanuella De Locht

Geert Willems

Kristien Jocque

Tine Deboosere


1983

eerste prijs dramatische kunst

Ingrid Schaillťe

Nadine Vanvossem


1982

eerste prijs dramatische kunst

Bart Dauwe

Francine De Bolle

Marc Verstraete

Marinelle De Winne

Martine Geerinckx

Martine Werbrouck

Mieke Bouve


1981†

eerste prijs dramatische kunst

Luc De Wit

Marijke De Bisschop


1980

eerste prijs dramatische kunst

Arlette Weygers†

Brie Leloup

Eddy Vereycken†

Martine Jonckheere

Peter Marichal

Wim De Wulf


1979

eerste prijs dramatische kunst

Guido Vandenberghe

Rudy Vandendaele


1978

eerste prijs dramatische kunst

Daniel Muyllaert

Hilde Geldhof

Katrien De Vos

Mirei Bonte

Monique De Beun