KASK DRAMA studenten

2017-18


Studenten 1ste bachelor in het drama

Cesar Vromman | +32 (0) 470 02 54 67 | cesarvromman@gmail.com 

Colette Goossens | +32 (0) 497 67 42 56 | colettegoossens@outlook.com

Esra Verboven | +32 (0) 479 58 55 90 | esra.verboven@gmail.com 

Ferre Vuye | +32 (0) 478 81 46 39 | ferre.vuye@hotmail.com

Gust Mestdach | +32 (0) 492 99 95 90 | gustmestdach96@gmail.com

Jarne Van Loon | + 32 (0) 476 82 75 45 | jarne.vanloon@hotmail.com

Jef Hellemans | +32 (0) 492 64 51 68 | jefhellemans@live.be

Jonas Baeke | +32 (0) 497 36 69 52 | jonasbaeke@telenet.be  

Mariam Akopian | +32 (0) 486 08 64 20 | akopianmariam@hotmail.com

Marie Schraepen | +32 (0) 478 18 63 95 | marieke.23@hotmail.com  

Marthe Opbrouck | +32 (0) 494 82 20 45 | marthe_94@hotmail.com

Monk Dagelet | ? | monkdagelet@hotmail.com

Musia Mwankumi | +32 (0) 472 34 54 41 | musia.m@hotmail.com  

Pepijn Huysman | +32 (0) 478 87 13 57 | huysman.pepijn99@gmail.com

Quinten Vanagt | +32 (0) 472 34 61 80 | quinten12vanagt@gmail.com

Ramon Mahieu | +32 (0) 489 40 98 26 | ramon.mahieu2@gmail.com 

Sophia Bauer | +32 (0) 474 27 18 79 | sophia.a.bauer@gmail.com

Stan Martens | +32 (0) 484 28 72 33 | stanmartens98@gmail.com


Studenten 2de bachelor in het drama

Aimé Claeys | +32 (0) 491 52 40 37 | claeys.aime@gmail.com  

Gina Beuk | + 32 (0) 475 51 21 11 | ginabeuk@gmail.com 

Jana De Kockere | + 32 (0) 486 90 87 13 | janadekockere@telenet.be 

Judith Dhondt | + 32 (0) 472 20 46 29 | dhondt.judith@gmail.com 

Judith Willems | +32(0) 491 22 18 56 | judith.willems02@hotmail.com

Laurens Aneca | +32(0) +32 479 64 28 31 | laurensaneca@gmail.com

Lucas van der Vegt | x | lucasvandervegt@gmail.com 

Lucie Plasschaert | + 32 (0) 470 06 99 67 | lucieplasschaert@icloud.com

Martha Balthazar | + 32 (0) 470 52 20 07 | martha.balthazar@hotmail.com  

Mustaf Ahmeti | +32(0) 487 56 75 92 | tafa.unikatil.68@hotmail.com

Semna Segal | +32 (0) 475 36 43 66 | semnasegal@outlook.com 

Ylva Rietman | +32(0) | ylvarietman@hotmail.com


Studenten 3de bachelor in het drama

Anna Franziska Jäger | +32(0) 474 79 04 52 | annaf.jager@hotmail.com

Arne De Tremerie | +32 (0) 474 09 34 42 | arne_de_tremerie@hotmail.com | C.V. Arne De Tremerie oktober 2017

Arne Luiting | +32(0) 485 86 22 49 | arneluiting@gmail.com 

Bjorn Elliot | +32(0) 477 43 03 68| bjorn.elliot@hotmail.com

Briek Lesage | +32 (0) 477 28 64 89 | brieklesage@hotmail.com 

Flor Van Severen | +32 (0) 486 07 27 46 | florvanseveren@gmail.com

Jesse Vandamme | +32 492 08 18 68 | jessevandamme@hotmail.com

Joeri Happel | +32(0) | joerihappelsap@hotmail.com

Kato De Vylder | +32(0)  486 30 16 45 | katodevylder@gmail.com

Maarten Van Lancker | +32 (0) 497 617 962 | vanlancker.maarten@gmail.com

Manon De Baecke | +32(0) 471 33 78 12| manondebaecke@hotmail.com

Marie Mignolet | +32 (0) 488 20 66 04 | mariemignolet75@hotmail.com

Martijn Gielen | +32(0) 478 76 62 28 | martijn.gielen@yahoo.com

Mitch Van Landeghem | +32(0) 470 35 91 52 | mitch.vanlandeghem@hotmail.com

Nathan Ooms | +32(0) 494 82 08 74 | nathan.ooms@outlook.com

Nona Demey | +32 (0) 473 30 62 69 | nonademey@hotmail.com | C.V. Nona Demey juni 2017

Rosie Sommers | rosie.sommers@gmail.com | C.V. Rosie Sommers juni 2017

Simon Baetens | +32 (0) 477 59 30 64 | simon.baetens@hotmail.com  | C.V. Simon Baetens oktober 2016

Simone van der Steen | +31(0) 6 51 56 86 11  | savdsteen93@hotmail.com

Stine Sampers | +32 (0) 479 76 80 74 | info@stinesampers.com | www.stinesampers.com

Ylva Rietman | +32(0) | ylvarietman@hotmail.com


Studenten master in het drama

Carine van Bruggen | +32 (0) 485 40 44 27 | +31 (0) 614 13 87 28 | crienvanbruggen@hotmail.com | C.V. Carine Van Bruggen december 2015

Eleonore Van Godtsenhoven | +32 (0) 472 75 74 80 | eleonorevg@hotmail.com | C.V. Eleonore Van Godtsenhoven juni 2016

Freek De Craecker | +32 (0) 498 28 42 45 | freekdecraecker@gmail.com | C.V. Freek De Craecker oktober 2016

Imke Mol | +32 (0) 484 75 49 24 | imkemol@hotmail.com 

Indra De Bruyn | +32 (0) 472 877 318 | indradebruyn@hotmail.com | C.V. Indra De Bruyn september 2015

Khalid Koujili | +32 (0) 484 97 85 65 | khalidkoujili@hotmail.com | C.V. Khalid Koujili oktober 2015

Loes Swaenepoel | +32 (0) 478 798 668 | x-loes-x@hotmail.com | C.V. Loes Swaenepoel december 2014

Louis Janssens | +32 (0) 488 46 56 33 | louisjanssens@yahoo.com | C.V. Louis Janssens oktober 2016

Louise Bergez | +32 (0) 474 39 26 76 | louise.bergez@hotmail.com | C.V. Louise Bergez december 2015 | Tumblr Louise Bergez

Mats Vandroogenbroeck | +32 (0) 471 38 02 02 | mats.vandroogenbroeck1@gmail.com | C.V. Mats Vandroogenbroeck december 2016

Menzo Kircz | 00 32 485 14 95 60 | menzo@kra.nl | C.V. Menzo Kircz oktober 2017

Naomi Van Der Horst | +32 (0)478 76 33 06 | naomivanderhorst1996@gmail.com | C.V. Naomi Van der Horst september 2017

Simon Baetens | +32 (0) 477 59 30 64 | simon.baetens@hotmail.com  | C.V. Simon Baetens oktober 2016

Timo Sterckx | +32 (0) 486 20 26 61 | timosterckx@hotmail.com | C.V. Timo Sterckx december 2017